Klausimai apie produkciją

Dažnai užduodami klausimai apie Calivita produkciją

produkcijos kokybe
 • Kaip įsitikinti aukšta CaliVita maisto papildų kokybe?
 • Ar maisto papildai CaliVita yra augalinės kilmės?
 • Kas yra „Uždelsto atpalaidavimo forma“?
 • Kodėl produkto dozė ir sudėtis išverstoje etiketėje skiriasi nuo originalo?
 • Ar galiu vartoti CaliVita produktus, tuo pat metu vartodamas kitus vaistus?
 • Kada geriau vartoti maisto papildus?
 • Kokį maisto papildų kiekį patartina vartoti?
 • Reikia vartoti visą tabletę ar ją galima skaidyti?
 • Kaip reikia teisingai vartoti papildus, turinčius savo sudėtyje ląstelieną?
 • Kaip ilgai galima vartoti maisto papildus po pakuotės atidarymo?
 • Iš ko yra gaminamas želatinas, kuris naudojamas papildų kapsulėms?
 • Ką reikia žinoti apie užpildus?
Kaip įsitikinti aukšta kompanijos CaliVita maisto papildų kokybe?

Kompanija CaliVita gamina maisto papildus jau daugiau nei 20 metų. Aukščiausia kokybė – tai kompanijos politikos pamatai. Šį faktą įrodo milijonai dėkingų klientų daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. Gamybos procesas reguliuojamas griežčiausių standartų. Daugelyje šalių mes turėjome gauti registraciją ir leidimą, kad galėtume prekiauti savo produktais. Prieš įeidami į rinką, mes pakartotinai testuojame visus produktus. Rezultatas: kompanija CaliVita gali garantuoti visų savo produktų 100% kokybę.

Ar maisto papildai CaliVita yra augalinės kilmės?

Kaskart gamindami naujus maisto papildus mes stengiamės, jei tik tą leidžia technologijos, naudoti natūralias žaliavas. Kitas išskirtinis mūsų kompanijos bruožas – platus augalų veikliųjų medžiagų pritaikymas ir panaudojimas savo produkcijoje, kurias mes gauname iš ekologiškų ūkių. Pavyzdžiui, savo preparatuose mes naudojame vitaminą C išgautą iš apelsinų (CPlus, C 500, C 300 withRoseHipsandBioflavonoids C 1000 Plus, LiquidC + BioflavonoidswithRoseHips, LionKidsC).
Savo produktuose mes naudojame netik naujausius mokslo pasiekimų rezultatus, bet ir laiko patikrintas žoleles, kurios įrodė savo veiksmingumą amžiais naudojamos liaudies medicinoje.
 
Kas yra „uždelsto atpalaidavimo forma“?

Uždelsto atpalaidavimo forma arba technologija naudojama preparatuose, turinčiuose didelę vandenyje tirpių vitaminų dozę. Ji užtikriną nuolatinį aktyvaus ingrediento įsiurbiamą į organizmą visas 12 valandų. Aktyvus ingredientas (pavyzdžiui, vitaminas C) palaipsniui išsiskiria iš tabletės ir absorbuojamas žarnyno sienelių bei patenka į kraują. Tokiu būdu organizme yra išlaikomas optimalus medžiagų lygis.

Kodėl produkto dozė ir sudėtis išverstoje etiketėje skiriasi nuo originalo?

Sudėtis išverstoje etiketėje gali skirtis nuo originalo, nes ji turi atitikti tos šalies, kurioje preparatas yra parduodamas, reikalavimus.
Rekomenduojama paros dozė gali skirtis nuo originalo anglų kalba, nes ją apibrėžia konkrečios šalies įgaliota institucija. Tad rekomenduojama paros dozė įvairiose šalyse gali būti skirtinga.

Ar galiu vartoti CaliVita produktus, tuo pat metu vartodamas kitus vaistus?

Maisto papildai padeda palaikyti sveikatą ir gali veiksmingai papildyti medikamentinį gydymą skirtą Jūsų gydytojo. Tačiau, kai kuriais atvejais, jie gali turėti sąveiką su vaistais.
Norėdami išvengti problemų, visada skaitykite informaciją, esančia ant produkto pakuotės ir sekite instrukcijas. Prieš vartojant papildus, pasikonsultuokite su savo gydytoju, ypač jeigu esate nėščia ar žindate kūdikį, sergate lėtine liga, turite polinkį į alergijas, paveldimas ligas, ilgai vartojate vaistus arba ruošiatės chirurginei operacijai.

Kada geriausia vartoti maisto papildus?

Daugumą maisto papildų rekomenduojama vartoti valgio metu arba iškart po jo. Tai gerina virškinimą ir padidina aktyviųjų ingredientų veiksmingumą. Visą informaciją apie tai kada geriausia vartoti konkretų papildą, Jūs rasite ant pakuotės.

Kokį maisto papildų kiekį patartina vartoti?

Pakuotėje nurodoma dozė rekomenduojama ligų prevencijai. Jei Jums reikia vartoti aktyvųjį ingredientą konkrečiai problemai pašalinti, dozė gali būti didesnė. Jei nesate tikri ar nurodyta dozė Jums tinka, pasitarkite su savo gydytoju arba gydytojais, bendradarbiaujančiais su CaliVita.

Reikia vartoti visa tabletę ar ją galima skaidyti?

„Uždelsto atpalaidavimo formos“ tabletes ir kapsules reikia vartoti jų neskaidant. Tai užtikrina laipsnišką aktyviųjų ingredientų absorbciją ir visišką jų apvalkalo ištirpimą virškinimo sistemoje. Kapsulės EveningPrimroseOil ir Omega 3 Concentrate galima laužyti, nes esantys jų viduje skysti ingredientai gali būti naudojami ir išoriškai.

Kaip reikia teisingai vartoti papildus, turinčius savo sudėtyje ląstelieną?

Maisto papildus, praturtintus ląsteliena reikia užgerti dideliu vandens kiekiu. Ląsteliena gali silpninti kitų veikliųjų medžiagų poveikį, todėl produktus turinčius daug ląstelienos reikia vartoti dvi valandas prieš ar po kitų preparatų.

Kaip ilgai galima vartoti maisto papildus po pakuotės atidarymo?

Rekomenduojamas laikymo būdas ir saugojimas nurodomas ant kiekvieno maisto papildo įpakavimo. Tabletės ir kapsulės turi būti saugomos originalioje pakuotėje, atidžiai uždaryti, sausoje ir tamsioje vietoje atokiau nuo šilumos šaltinių.
Skysti produktai gali būti vartojami 30-45 dienų po pakuotės atidarymo ir laikant juos šaldytuve. Nenaudokite skystų produktų, jei tie įgavo nespecifinį skonį arba atsiradus kitiems pokyčiams.

Iš ko yra gaminamas želatinas, kuris naudojamas papildų kapsulėms?

CaliVita naudoja gyvūninės kilmės želatinines kapsules, bet tik mažiausiu kiekiu, reikalaujamu pagal technologiją.

Ką reikia žinoti apie užpildus?

Užpildai ir „nešėjai“ – tai „neaktyvūs“ ingredientai, kurie padaro papildų vartojimą patogesniu. Be jų, pavyzdžiui, tabletės lengvai trupėtų ir irtų, kramtomąsias tabletes būtų neįmanoma kramtyti, o kapsulių turinys ištekėtų iš apvalkalo. Užpildai ir „nešėjai“, kuriuos mes naudojame savo produktuose, atitinka Amerikos ir Europos teisės aktų reikalavimus. Ši sąlyga taip pat yra būtina, siekiant gauti licenciją, leidžiančią prekiauti preparatais. Be to, jei tik technologija leidžia, užpildams gaminti mes stengiamės naudoti tik natūralias medžiagas.

Todėl mūsų produktuose raudonėlių aliejaus „nešėjas“ – yra alyvuogių aliejus. Mes nenaudojame dirbtinių dažiklių, skonių ar aromato stipriklių ir gaminame apvalkalą iš medicininio vaško. Tablečių ir kapsulių spalva laikui bėgant gali šiek tiek kisti dėl dirbtinių spalvų nebuvimo. Kai kurie mūsų produktai (VeinProteX, SpirulinaChlorellaPLUS) padengti natūraliu dažikliu (chlorofilu), kuris padeda išlaikyti jų kokybę.